Strona główna

Internetowy serwis górniczej gazety „Hajer Fakty”
[2009-11-10]

Działa już internetowy serwis bezpłatnej górniczej gazety „Hajer Fakty”- www.hajerfakty.pl, wydawanej przez Radę Krajową ZZG w Polsce. Oprócz artykułów z pisma, na portalu można znaleźć aktualne depesze informacyjne nie tylko z branży górniczej i związkowej, ale i z bieżących wydarzeń społeczno – politycznych.

Strona internetowa posiada również stałą rubrykę „Po Twojej stronie”, prezentującą konkretne przykłady obrony pracownika przez związki zawodowe. W serwisie umieszczane są także ciekawe fragmenty artykułów z innych portali. Internetowa strona „Hajer Faktów” oprócz fotoreportaży wkrótce będzie zawierać także filmy video. Już dziś chętnych zapraszamy do udziału w sondzie nt. bezpieczeństwa pracy na kopalniach.

Czytaj: www.hajerfakty.pl

„Hajer Fakty” to bezpłatna gazeta górnicza. Tworzą ją dziennikarze i związkowcy. Podejmuje tematykę górniczą, związkową i społeczną. Kolportowana jest przede wszystkim na kopalniach. Nakład 40 tys. egzemplarzy.


za: www.zzg.org.pl

---

Przypomnijmy, iż Związek Zawodowy Górników w Polsce aktywnie działa w Polskim Forum Społecznym, biorąc udział w kolejnych spotkaniach i debatach Forum, m.in.: tutaj i tutaj


powrót

Aktualności
- Strona główna
- Wiadomości Attac
- Inne działania

Attac
- Publicystyka
- Przesłania
- Attac w mediach
- Nasze media
- Książki
- Filmy
- Katalog stron
- Inne linki

Polskie Forum Społeczne
- Deklaracja PFS z podpisami
- Wiadomości PFS

Dokumenty
- Dokumenty programowe
- Uchwały, komunikaty
- Oświadczenia
- Finanse
- Konto Attac

Struktura
- Kontakt
- Zarząd

Other languages
- English
- French
- Deutsch

FAQ
- Czy wiesz, że...
- Nasze cele

Copyleft 2004 Stowarzyszenie ATTAC Polska, e-mail: info@attac.org.pl, http://attac.org.pl